Verslo valdymo sistema | DINETA.erp

Verslo valdymo programos

Šiomis dienomis visa verslui skirta programinė įranga dažnai vadinama verslo valdymo sistema (VVS, o angl. ERP). VVS padeda organizacijai efektyviai išnaudoti savo išteklius, valdyti informaciją, ją integruoti tarp padalinių bei standartizuoti ir automatizuoti veiklos procesus. Dažniausiai VVS suprantama kaip sistema, skirta visiems įmonės padaliniams ir funkcijoms sujungti, kad būtų galima tenkinti skirtingų padalinių poreikius ir padėti įmonei harmoningai veikti bei funkcionuoti.

KAS BŪDINGA VERSLO VALDYMO SISTEMOMS?

Šiuolaikinėms verslo valdymo programoms paprastai būdinga tai, kad jos įgalina kokybiškai naujų verslo organizavimo formų kūrimą ir jos įdiegimas įmonėje reiškia pačios organizacijos pokyčius. Diegiantys VVS įgyja didesnę kontrolę ir geresnes sprendimų priėmimo galimybes. Turintys verslo valdymo sistemą jaučia padidėjusį darbo ritmiškumą, prekių pristatymo laikas tikslesnis ir jos pristatomos laiku, sumažėja veiklos procesų dubliavimaisi, užtikrinama operatyvi apskaita ir laiku gaunama aktuali informacija, kurios analizavimo metu galima iš karto priimti sprendimus, o tai didina konkurencingumą esamoje rinkoje.

Susidomėjote? Turite klausimų? Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus:
pardavimai@dineta.eu,
 +370 603 18601.
Daugiau naujienų rasite DINETA Naujienose

VERSLO VALDYMO SISTEMA DINETA.ERP

Viena iš lanksčiausių verslo valdymo sistemų yra DINETA.erp jungia kelias verslui skirtas ir galinčias savarankiškai funkcionuoti programas, t.y. internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.webkasos programa DINETA.postiekimo grandinės valdymo sistema DINETA.retail ir BI įrankis (verslo analitika) DINETA.analitika.

Integruotos VVS yra vadinamos moderniausiais programinės įrangos kūrėjų produktais, tačiau ne visi jie tokią funkciją gali išpildyti, dėl to DINETA.erp gali drąsiai vadintis modernia VVS, nes yra lanksti ir gali būti lengvai integruojama su kita informacine sistema.

Dėl to, įmonės taikydamos verslo valdymo sprendimus paprastai pagerina kasdienės veiklos operacijas, sumažina veiklos kaštus, o padidėjęs informacijos pateikimo skaidrumas įmonės vadovams suteikia plačias galimybes laiku priimti reikiamus sprendimus. Didėja produktyvumas, nes informacija yra greitai ir lengvai pasiekiama.

Norėdami daugiau sužinoti apie DINETA.erp ir verslo valdymo sprendimus nedvejodami rašykite mums el. paštu pardavimai@dineta.eu arba skambinkite telefonu +370 603 18601. Mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

INTERNETINĖS VERSLO VALDYMO PROGRAMOS | DINETA

Internetinė buhalterinės apskaitos programa | DINETA.web
Mobilioji operacijų programėlė | DINETA.app
Internetinė darbo užmokesčio programa | DINETA.DU
Kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) | DINETA.pos
Kasos sistema, pritaikyta savitarnai | DINETA.pos Savitarna
Internetinė atsargų valdymo ir užsakymų programa (tiekimo grandinės valdymo sistema) | DINETA.retail
Internetinė verslo duomenų bazių analitinė programa, BI įrankis | DINETA.analitika
Internetinė ryšių su klientais bei pardavimų proceso automatizavimo sistema | CRM

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus. Susisiekime!

Gintautas Vidžiūnas

Direktorius, UAB Dineta Informacinės Sistemos
dis