DUK apie DINETA.web

Su vienu licenciniu paketu gali dirbti aibė darbuotojų, jeigu jie tuo pat metu dirba skirtinguose moduliuose. Norėdami, jog mažiausiai 2 (du) darbuotojai galėtų dirbti tuo pat metu ir tame pačiame modulyje, jau reikalingas antras licencinis paketas.

Į programos mėnesio nuomos mokestį įeina sistemos talpinimas serveriuose, duomenų kopijos, sistemos atnaujinimai ir neribotos konsultacijos telefonu arba el.paštu.

Taip. DINETA sistemos veikia debesų kompiuterijos principu, tad pagrindinis dalykas kurio jums reikia, t.y. kompiuteris, internetas ir prisijungimo duomenys. Prie sistemos galite jungtis iš bet kurios pasaulio vietos kur yra internetas ir per mobiliuosius įrenginius.

Taip. DINETA sistemos pasižymi lankstumu, dėl to yra ir gali būti lengvai integruojamos su kitomis informacinėmis sistemomis. DINETA.web sistemoje jau realizuotos integracijos su DINETA.pos kasos programa, Edisoft, ALSO, Acme platformomis, Creditonline kreditų sistema bei įvairiais E-shop ir kt. IS. Integracijų funkcionalumas DINETA.web nuolat plečiamas ir vystomas.

Taip. Buhalterinė programa DINETA.web turi paruoštas integracijas su PrestaShop, WooComerce platformų el.parduotuvėmis bei gali būti integruojamos ir su kitomis sistemomis.

1 (vienas) apskaitos sistemos DINETA.web licencinis paketas suteikia teisę prisijungti prie vienos įmonės ir neribotam skaičiui naudotojų, tačiau tik į skirtingus programos modulius. Ataskaitas, sisteminius duomenis ir pradinius duomenis gali naudoti neribotas skaičius naudotojų.

DUK apie DINETA.pos

 • GAMA su fiskaliniu spausdintuvu FP550 (UAB ASPA)
 • Visos versijos fiskalinio bloko Empirija (UAB Empirija)
 • SA-97, ST-05FB (UAB RASO)
 • Fiskaliniai blokai VKPOS, VKPOS2 (UAB StrongPoint)
 • UVS FB ISA v.4 (UAB Universalios Valdymo Sistemos)
 • Datecs 500T
 • UNI POS IKS-T81F (UAB Straujos prekybos sistemos)
 • BRIO ACTIVe POS (UAB Ars libra)

Šiuo metu programa palaiko šias svarstykles:

 • Mini-tiger
 • CAS
 • Dibal
 • Digi
 • NCR
 • Magellan

Veikia integracijos su ASHBRUN, Wordline/FirstData, Verifone mokėjimo bei bekontakčių kortelių sprendimai.

GSM išankstinio mokėjimo kodų pardavimas galimas naudojantis žemiau nurodytų paslaugų tiekėjų sprendimais:

 • UAB ASHBURN International;
 • UAB SANITEX;
 • UAB Perlo paslaugos.

Pardavimo vadybininkų užduodami klausimai apie DINETA.pos

Tai priklauso nuo produkto, kurį naudojate ir koks jūsų poreikis. Jeigu naudojate DINETA.web, gaunate fiksuotas ataskaitas įvairiais pjūviais (pardavimai pagal padalinius, prekių grupės, datos, pagal sumą ir detalizuoti pjūviai, ir t.t.), jei naudojate DINETA.analitika, tuomet patys nurodote pagal kokį pjūvį (dimensiją) reikalinga informacija.

Akciją aprašant yra daug nustatymų, pvz.:

 • kokiai prekei taikyti nuolaidą: iš sąrašo arba prekių grupei
 • kokiai prekei netaikyti nuolaidos: iš sąrašo arba prekių grupei
 • minimali ir maksimali sumos, kuomet akcija veikia (nuo nupirkto kiekio arba sumos)
 • nuolaida suteikiama automatiškai ar rankiniu būdu;
 • taikoma: arba procentinė, arba piniginė nuolaida, arba lojalumo taškai kaupimui ir t.t

Taip, galima. Kiekviena kortelė įvedama kaip klientas. Kliento kortelėje galima įvesti anketoje užpildytus duomenis, priskirti nuolaidų kortelę, koreguoti sukauptų taškų balansą (pvz. gimtadienio dienos proga pridėti papildomai taškų). Visą informaciją galite rasti DINETA.pos naudotojo instrukcijoje.

Taip. Pardavimo kaina visada turi galiojimo datos pradžią ir pabaigą (nebūtina). Taip pat kaina gali būti nurodyta tiek visiems filialams, tiek konkrečiai nurodytiems.

Standartiškai duomenų apsikeitmas vyksta kas 5-10 minučių.

Taip. Apmokant už prekes galimas mišrus mokėjimo būdas, t.y. tą patį kvitą apmokėti galima grynaisiais, banko kortele, dovanų kuponais, pavedimu. Visą informaciją galite rasti DINETA.pos naudotojo instrukcijoje.

Buhalterių užduodami klausimai apie DINETA.pos

Importuojant kvitus į pardavimo modulį galima sukonfigūruoti, kad kvitai būtų automatiškai patvirtinami, t.y. rezervuojamos prekės ir pilnas operacijos patvirtinimas iki DK įrašų suformavimo. Jokio papildomo įsikišimo nereikia.  Dineta.pos integracijos nustatymuose nurodoma kokius DK šablonus naudoti, į kokias DK sąskaitas įtraukti pinigų išėmimus, avansus už kuponus ir pan.

Importuojant kvitą, jeigu sandėlyje nėra prekės, kvitas negali būti pilnai užregistruotas. Tokį kvitą vėliau reikia patvirtinti rankiniu būdu. DINETA.web'e formuojant pardavimo operacijos galimi nustatyti rezervavimo režimą, kai prekės nėra sandėlyje (į minusą). Tokiu atveju kvitas gali būti automatiškai užregistruotas iki DK įrašų, tačiau būtina vėliau naudoti trūkstamų likučių veiksmą, tokių kvitų perrezervavimui bei trūkstamų prekių kiekių analizei.

Taip, galima. Įvedant įmonės rekvizitus užtenka įvesti įmonės kodą ir kiti įmonės rekvizitai bus automatiškai užpildyti. Sąskaitų-faktūrų skaitliukas nustatomas individualiai pagal kiekvieną kasos darbo vietą. Visą informaciją galite rasti DINETA.pos naudotojo instrukcijoje.

Įmonių vadovų užduodami klausimai apie DINETA.pos

Daugeliu atvejų klientui keisti įrangos nebūtina, kadangi programa dirba su visais fiskaliniais blokais bei gali dirbti tiek liečiamo ekrano principu, tiek panaudojant specializuotas klaviatūras, todėl dažniausiai prisitaikome prie esamos įrangos. Resursai kasos darbo vietai minimalūs (tenkina minimalūs šiuolaikinių kompiuterių parametrai).

Kasos darbo vietos paruošimo laikas priklauso nuo to ar tai pirma instaliacija įmonėje, ar tai kita instaliacija bei, kiek nomenklatūrinių duomenų yra apskaitoje, tačiau standartiškai 2 val.

Taip, galima. Prie kiekvieno kvito yra saugoma pardavimą atlikusio darbuotojo informacija. DINETA.web pardavimų ataskaitose galima gauti informaciją pagal kiekvieną darbuotoją  - tiek pagal sumą, tiek pagal prekes.

Taip, galima. Kasos programoje yra registruojami visos anuliuotos eilutės arba kvitai. Fiksuojamos rankiniu būdu pakeistos kainos arba suteiktos nuolaidos, tokiu būdu kilus nesklandumams ar įtarimams galima atsekti veiksmų seką. Visą informaciją galite rasti DINETA.pos naudotojo instrukcijoje.