Straipsniai

Internetinės buhalterinės programos universalumas

buhalterines apskaitos programaKuo internetinė buhalterinė programa pranašesnė už įprastą?

Buhalterinė programa - neatsiejama kiekvienos įmonės veiklos dalis. Šiomis dienomis vis daugiau jų renkasi pažangesnes ir modernesnes technologijas. Tiek dirbti, tiek bendrauti naudoja išmaniuosius telefonus bei naujausius kompiuterius, todėl neatsilikti turi ir diegiamos programos. UAB DINETA gali pasiūlyti sprendimą - šiuolaikiška ir sparti internetinė buhalterinė programa DINETA.web puikiai tiks Jūsų verslui. Daugiau neteks vargti ir naudotis jau pasenusiais sprendimais. Atėjo laikas patogesnę, patrauklesnę ir lengviau valdomą internetinę buhalterinę programą DINETA.web priimti į savo verslą. DINETA.web - kad galėtumėte jaustis moderniu XXI-ojo amžiaus verslininku.

Internetinė buhalterinė programa - pagrindiniai jos privalumai

Kaip ir įprastomis buhalterinėmis programomis DINETA.web galima atlikti visas pagrindines operacijas - tvarkyti įmonės apskaitos dokumentus, registruoti pardavimus ir kt. Tačiau dėl modernių veikimo principų ši internetinė buhalterinė programa yra kur kas pranašesnė už tradicinius variantus. Yra daug tai lemiančių savybių, tačiau pagrindiniai programos DINETA.web privalumai, išskiriantys ją iš kitų, yra šie:

  • Nuoma (Šią internetinę buhalterinę programą UAB DINETA savo klientams nuomoja, tad Jums neteks rūpintis jos įsigijimu ir funkcionalumu patiems.)
  • Licencija (Išsinuomojus programą DINETA.web Jums suteikiama naudojimosi ja licencija. Tai reiškia, kad UAB DINETA ne tik garantuoja, kad programa nepriekaištingai veiks, tačiau ir atsako už jos talpinimą bei atnaujinimus).
  • Konsultacijos (UAB DINETA rūpinasi kiekvienu klientu, todėl nemokamas konsultacijas teikiame Jums patogiausiu būdu - tiek telefonu, tiek ir elektroniniu paštu.)
  • Veikimo principas (Šios buhalterinės programos veikimo principas išties modernus. Jis pagrįstas debesų kompiuterijos technologija. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad DINETA.web veikia tiesiog Jūsų naršyklėje. Kodėl tai privalumas? Todėl, kad Jums neteks rūpintis kompiuteryje esančių duomenų ir laisvos atminties kiekiu. Taip pat nereiks įsigyti jokių papildomų priemonių, kad programa tinkamai funkcionuotų.)

Internetinės buhalterinės programos universalumas

Be kitų, jau išvardintų, pagrindinių šios internetinės buhalterinės programos privalumų UAB DINETA siūlomas produktas išsiskiria universalumu. Ne tik todėl, kad Jums nereikia rūpintis jos talpinimu, atnaujinimu bei licencija, tačiau ir dėl to, kad ją lengvai pasiekti gali bet kuris darbuotojas. Dėl unikalaus debesų kompiuterijos principo, kuriuo pagrįstas buhalterinės programos DINETA.web veikimas, kiekvienas darbuotojas nesudėtingai gali įvesti reikiamus duomenis ar atnaujinti informaciją tiesiog prisijungęs prie šios programos internetu. Tai Jums ne tik užtikrina, kad duomenys bus tikslūs, tačiau ir suteikia galimybę stebėti visas finansines įmonės aktualijas, kaip tik tuo metu, kai yra įvedama nauja informaciją. Be to, su savimi turėdamas asmeninį kompiuterį tai daryti galite visur, kur yra interneto ryšys. Taigi, savo verslą stebėti galite net nebūdamas darbe.

Internetinė buhalterinė programa tinka bet kokio dydžio verslui

Dar vienas bruožas, kuriuo pasižymi internetinė buhalterinė programa DINETA.web, ji yra tinkama bet kokio dydžio verslui. Tiek didmeninės, tiek mažmeninės prekybos atstovai gali nesudėtingai ja naudotis. Šis UAB DINETA siūlomas produktas be jokių kliūčių gali registruoti tiek smulkias, tiek stambias operacijas, jas apdoroti bei pateikti ataskaitas. Be to, sistema gana lengvai prisitaiko prie kiekvieno kliento poreikių, nes ją nesudėtingai galima papildyti naujomis funkcijomis ir parinktimis, kurios reikalingos Jūsų verslui. Taigi, DINETA.web iš tikrųjų universalus ir praktiškas pasirinkimas.