Straipsniai

Internetinė apskaitos programa: kaip ji pakeitė buhalteriją?

internetine apskaitos programaTechnologijų evoliucija stipriai pakeitė ne tik buhalterį, bet ir pačią buhalteriją – kasdienės užduotys tapo  lengviau ir greičiau atliekamos, naudojantis internetine apskaitos programa. Šių dienų buhalterinės programos naudoja algoritmus, pagal kuriuos atliekamos buhalterinės operacijos, kurios žymiai sumažina buhalterio laiką atliekant vienas ar kitas operacijas.

Buhalterinės apskaitos programos duomenys saugomi debesyje

Daugelis apskaitos programų šiandien veikia debesų kompiuterijos pagrindu, dėl to dirbti galite iš bet kur, kur tik yra internetas, o duomenys saugomi ne jūsų kompiuteryje, o debesyje. Dėl šios priežasties jūsų turimo kompiuterio galingumo pakaks, nes duomenys nėra saugomi kompiuterio kietajame diske. Sugedus kompiuteriui, jūsų duomenys išliks saugūs ir prieinami tik jums. Tokiu būdu jūs taip pat esate apsaugoti nuo duomenų vagysčių, jeigu ir netektumėte kompiuterio.

Apskaitos programa debesyje sumažina klaidų skaičių

Technologijų dėka, internetinės apskaitos programos padėjo sumažinti žmogiškąsias klaidas. Kol vis dar naudojamas Excel buhalterijos darbams atlikti, internetinės buhalterinės apskaitos programos supaprastina kasdienį operacijų įvedimą ir jų apdorojimą, taip taupydamos laiką ir garantuodamos tikslias duomenų ataskaitas. Tai ypač aktualu verslams, kurie stengiasi išvengti kasdienių klaidų ar padidinti kontrolę, norėdami įgyti konkurencinį pranašumą.