Verslo valdymo sprendimai sutaupo!

Internetinės apskaitos programos DINETA.web licencijos nuoma - 32 Eur/mėn. + PVM

Įsigydami internetinės buhalterinės programos DINETA.web licencinį paketą, jūs gaunate: sistemos laikymą dedikuotame serveryje (angl. hosting), šimtaprocentinį programos funkcionalumą, atnaujinimus, integracijų palaikymą, neribotą pagalbą telefonu ir el.paštu darbo dienomis ir pan. Netaikomi jokie papildomi mokesčiai serveriams, jų programinei įrangai. Licencijos DINETA.web yra nuomojamos. Su viena licencija gali dirbti keli naudotojai, jei dirbama skirtinguose programos moduliuose. Vienu metu galima eksploatuoti kelias licencijas, o poreikiui sumažėjus - mažinti ir licencijų skaičių. Be to, jeigu dalyvaujate tam tikrose ES finansuojamose programose, kurių reikalavimuose yra būtina sąlyga, jog apskaitos ir kita programinė įranga būtų įsigyjama (perkama), DINETA.web licencijos, atskiru susitarimu, gali būti ir parduodamos. Daugiau informacijos pardavimai@dineta.eu arba +370 603 18601.

         Pagal poreikį, papildomos DINETA.web programos ir jų mėnesinis palaikymas, integracijų palaikymas:

  • Prekybinių akcijų programa - 32 Eur/mėn. + PVM
  • Klientų lojalumo programa - 32 Eur/mėn. + PVM
  • "Sąsaja su i.MAS" programa - 4 Eur/mėn. + PVM
  • Gaminių ir pakuočių apskaita (GPAIS) - 4 Eur/mėn. + PVM
  • Intrastato ataskaita - 4 Eur/mėn. + PVM
  • Sąsaja su el.parduotuve - 8 Eur/mėn. + PVM

Darbo užmokesčio DINETA.DU programos licencijos nuoma - nuo 32 Eur/mėn. + PVM

Į DINETA.DU mėnesio nuomos kainą įeina nemokamos, iki 2 val. trukmės, tikslinės konsultacijos darbo užmokesčio klausimais telefonu ir internetu. Licencijos nuomos kaina priklauso nuo darbuotojų skaičiaus įmonėje. Daugiau informacijos pardavimai@dineta.eu arba +370 603 18601.

Kasos programos DINETA.pos licencijos kaina -  200 Eur + PVM   

Įsigydami kasos programos DINETA.pos licenciją, jūs gaunate programos diegimą, konfigūravimą, versijos atnaujinimus bei nemokamą pagalbą telefonu ar el.paštu. Į licenciją (vienkartinis mokestis) neįskaičiuotas mėnesinis POS aptarnavimo mokestis. DINETA.pos sistema yra pritaikyta/sertifikuota ir darbui Latvijoje bei sukurta DINETA.pos Savitarna sistema. Daugiau informacijos pardavimai@dineta.eu arba +370 603 18601.

Kiti įkainiai

  • Mokymai - 40 Eur/val. + PVM
  • Programavimo darbai - 40 Eur/val. + PVM
  • DINETA.pos instaliavimas - 60 Eur/val. + PVM
  • DINETA.retail ir DINETA.analitika: programavimas, analizė - 60 Eur/val. + PVM

Daugiau naujienų rasite DINETA Naujienose.