Naujienos

Verslo valdymo sistema nulemianti sėkmę versle

verslo valdymo programaŠiandieną, kuomet verslo aplinka taip greitai keičiasi, kompanijos nuolatos turi ieškoti būdų, kaip išlikti geidžiamais bei konkurencingais veikiamoje rinkoje. Siekdami efektyviai optimizuoti įmonės veiklą bei laiku reaguoti į pokyčius rinkoje, kompanijos dažnai susiduria su iššūkiu suvaldant informaciją. Vienas pagrindinių šių dienų veiksnių rinkoje yra ypač glaudus bendradarbiavimas su klientais bei greita reakcija pasiūlant jiems sprendimus, kurie sumažintų, suvaldytų bei panaikintų esančias problemas. Organizacijos veiklos sėkmę  lemia ne vien geros pirkimo ir pardavimo kainos, kaštų taupymas, bet ir darbo našumas, atsargų apyvartumas sandėlyje, pirkėjų užsakymų įvykdymo terminai, pirkėjų, tiekėjų skolų apyvartumas ir daugelis kitų. Tai dažnai tampa įvairios verslo valdymo sistemos, padedančios efektyviai suvaldyti veiklos procesus.

Apskaitos programos DINETA.web nauda

Apskaitos programos DINETA.web naudotojams programa suteikia laisvę. Dėl to, jog programa veikia internete, sistemos naudotojai yra visiškai nepriklausomi nuo fizinės darbo vietos. DINETA.web naudotojai taip pat greitai pajunta, jog yra taupomas jų darbo laikas, o keliais mygtukų paspaudimais jie gali matyti bei analizuoti įvairias ataskaitas, kurios yra lengvai bei patogiai pasiekiamos. Vieninga dokumentų sistema optimizuoja ir gerina darbuotojų darbą. Apskaitos programa DINETA.web automatizuoja darbo procesus, dėl to kompanijos kartu gauna ir optimalią darbo kontrolę, nes visa informacija yra lengvai ir greitai pasiekiama.

Buhalterinės apskaitos programos DINETA.web komponentai

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web turi visus pagrindinius buhalterinei apskaitai reikalingus modulius: Registrai, Ilgalaikis turtas, Pirkimai, Pardavimai, Ataskaitos, Atsargos ir kt. DINETA.web taip pat yra integruota su VMI iMAS, turi SEPA bei PayPal išrašo importo galimybes, talpina integraciją su Edisoft platforma bei gali būti integruota su darbo užmokesčio programa DINETA.web DU.

DINETA.web yra viena iš branduolio programų, skirtų mažmeninei prekybai. Kartu su kasos programa DINETA.pos, jos puikiai integruojasi tarpusavyje bei gali būti sujungtos su kitomis įvairiomis IS sistemomis. Kasos programa DINETA.pos gali būti suderinta su įvairiomis svarstyklėmis, fiskaliniais blokais ir t.t.

Kitos buhalterinės programos DINETA.web savybės

Buhalterinės programos DINETA.web duomenys yra saugomi apsaugotuose serveriuose, dėl to duomenys yra saugūs, o kompiuteriuose naudotojams nereikia saugoti programos kopijų. Tokiu būdu kompiuteris nėra apkraunamas ir kompanijai tiesiog nereikia investuoti į brangią IT infrastruktūrą. Darbą buhalterine programa DINETA.web galima pradėti iš karto.

DINETA.web suteikia multi-tasking funkciją, todėl šia buhalterine programa gali dirbti aibė darbuotojų tuo pačiu metu atskiruose moduliuose. Licencinis programos paketas yra nuomojamas, dėl to labai patogu didinti licencijų skaičių, kuomet reikalinga į programą įvesti daugiau duomenų, t.y. tame pačiame modulyje dirba keli darbuotojai.

Be to, buhalterinė programa DINETA.web yra nuolat atnaujinama, todėl ji yra ypač lanksti, jos funkcionalumas plečiamas, o licencinis paketas suteikia šimtaprocentinį programos funkcionalumą. Sistema yra nedaloma į atskirus modulius, o atnaujinimai bei klientų konsultacijos programos techniniais naudojimo klausimais suteikiamos nemokamai.

Buhalterinė programa DINETA.web taip pat gali būti ir yra pritaikoma individualiai pagal verslo poreikius, kuomet reikalingas išskirtinumas ir atskira sistemos adaptacija.