Naujienos

Kuo internetinė verslo valdymo sistema naudinga versle?

verslo valdymo sistemaVerslo valdymo sistema (VVS) kiekviename versle tampa vis labiau reikalingesnis įrankis, kurio pagalba galima apimti ir optimizuoti visus procesus įmonėje bei gauti iš to apčiuopiamą naudą. Verslo valdymo sprendimas dažnai reiškia visų įmonėje veikiančių programų apjungimas (integracija), nes tai sumažina darbo laiko sąnaudas, o tai didina efektyvumą ir mažina klaidų kiekį, jei duomenys įmonėje fiksuojami keletoje programų.

Dažnai verslo valdymo sistemos yra apskaitos sistemos arba sudėtingesnės programų modulių visumos, kurios yra skirtos automatizuoti įmonių valdymą. Tokių sistemų pagalba, tas pats verslo valdymo sprendimas gali būti naudojama tiek paslaugų teikimo, tiek prekybinėse įmonėse. Vienas iš daugelio tikslų kodėl verslo valdymo sistema yra reikalinga įmonėje yra ta, jog sistema optimizuoja verslo valdymą.

Verslo valdymo sistemos duomenys yra kaupiami ir saugomi vienoje duomenų bazėje, o tai suteikia galimybę bet kada pasižiūrėti senesnius duomenis – archyvas visuomet pasiekiamas. Jei duomenys yra tvarkomi teisingai, archyvavimo principas yra labai patogus apsaugant duomenis nuo jų dubliavimo.

internetinė verslo valdymo sistema DINETA.web

Internetinė verslo valdymo sistema DINETA.web yra buhalterinės apskaitos programa, kurią itin patogu ir lengva naudoti. Apskaitos sistemoje DINETA.web operacijos automatizuotos, centralizuotos. Apskaitos programa suteikia itin didelę laisvę rinktis, kaip norite pildyti įmonės duomenis. Dėl to, jog buhalterinė programa DINETA.web yra interenetinė verslo valdymo sistema, ją pasieksite iš bet kur, nes programa galėsite naudotis interenetu.

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web yra neskirstoma į atskirus modulius, todėl pradėję ja naudotis – naudositės šimtaprocentiniu programos funkcionalumu. Kartu su DINETA.web yra puikiai išvystyta ir kasos programa DINETA.pos.

Jei jūsų verslas vystosi, tuomet turėtų vystytis ir pasirinkta verslo valdymo sistema, kuri paprastai padeda didinti pajamas arba sumažina sąnaudas. Verslo valdymo sistema turi būti tinkamai prižiūrima, jog atliktų savo funkcijas, todėl DINETA teikia itin stiprų bei greitą programų aptarnavimą.