Naujienos

DINETA.web programos atnaujinimas

Greitinant sistemos veikimą, gegužės mėnesį buvo optimizuoti serveriai. Atliktas svarbus DINETA.web pakeitimas, t.y. pradiniam modulio operacijų sąraše, norėdami matyti įrašus, visada privalu naudoti filtrus.

Operacijų filtre automatiškai matysite įrašytą datą tik tada, kai filtras yra tuščias (kai nenurodėte jokio filtro), dėl to panaikinti/išvalyti filtro (palikti jo tuščio) sistema neleis ir rodys tik paskutinių 5 dienų operacijas.

Pavyzdžiui, jeigu norite matyti įrašus nuo 2017 sausio mėnesio – naudokite datos filtrą, kitu atveju matysite tik paskutinių 5 dienų operacijas. Taip pat galite naudoti ir bet kuriuos kitus filtrus, tačiau rekomenduojame visuomet pasirinkti ir datos filtrą, tarkime paskutiniųjų trijų mėnesių.

Kiti DINETA.web patobulinimai:

  1. Praplėstas akcijoje nuol. kortelės įvedimo laukas. Meniu Registrai -> Nuolaidos (Dineta.pos). Redagavimo formoje leisdavo įvesti 20 simbolių – praplėsta iki 50 simbolių.

  2. Moduliuose: Pirkimai + Pirkimų grąžinimuose, Pardavimai + Pardavimų grąžinimuose papildyta, jog  prisegus bylą (tabsheet „Bylos“), galite papildomai matyti ir „Blanko numeris“.

  3. Sukurta automatinis prekės kodų ir barkodų kūrimas naujoms prekėms, tačiau jis veiks tik tuomet, kai sisteminiuose parametruose ‘auto_barcoding’ parametras bus įjungtas, t.y. lygus 1.