Straipsniai

Verslo valdymo programos nuoma: kodėl verta rinktis? TOP 5 priežastys

verslo valdymo sistemos dinetaInternetinė verslo valdymo programa šiomis dienomis verslui tampa ypatingai aktuali, kai dėl pasaulinės COVID-19 situacijos, darbas nuotoliniu būdu tapo daugelio pagrindiniu veiksniu tęsiant savo veiklą. Pažangių technologijų teikiamomis plačiomis galimybėmis šiandien patiki vis daugiau žmonių, o langas, savo klientus pasiekti internetinėje erdvėje, atsiveria dar plačiau.

Karantinas baigsis, o darbas iš namų ar nuotoliniu būdu, panašu, jog įgaus pagreitį. Kalbančių apie darbą ne ofisuose (tų, kurie anksčiau to nebandė) atsiranda vis daugiau, įvertinę karantino suteiktas sąlygas. Darbuotojai vis dažniau kalba apie padidėjusį produktyvumą dirbant iš namų, laiko sutaupymą, galimybę daugiau laiko skirti pomėgiams ir šeimai po darbo, įtampos mažėjimą bei atsiradusį didesnį poreikį ir norą rūpintis sveikata.

Internetinės verslo valdymo programos

Internetinėmis verslo valdymo programomis dirbti itin paprasta, nes prisijungimui prie duomenų bazės užtenka turėti interneto naršyklę. Debesų technologijomis paremtos sistemos ne tik saugios, bet ir turi plačias galimybes, o darbas tampa ypač efektyvus.

Įmonės, kurios iki karantino turėjo praktikos darbui nuotoliniu būdu ir jau naudojosi debesų technologijomis pagrįstomis verslo valdymo programomis, dabartinės sąlygos nekelia rūpesčio darbuotojų darbui bei įmonės veiklos tęstinumui. Tačiau mažiau pasiruošę šių dienų iššūkiams susidūrė su nemenka problema. Dėl to, apie modernios internetinės verslo valdymo sistemos naudojimą tenka pagalvoti vis daugiau įmonių.

Nepriklausomas nuo darbo vietos, darbuotojai gali dirbti skirtinguose miestuose ar šalyse

Su internetine verslo valdymo programa atsiranda ypač plačios galimybės darbuotojus rinktis skirtingose pasaulio vietose, nes internetinės VVS naudojimas panaikina ribas taro miestų ar šalių, nepriklausomai nuo jūsų ofiso buvimo vietos.

Norėdami pritraukti jaunus žmones į savo įmonę, galėsite jiems pasiūlyti galimybę dirbti iš namų ar nuotoliniu būdu. Tai yra gan svarbus aspektas, įmonės pranašumas darbuotojui renkantis jus.

Saugūs duomenys

Siekiant užtikrinti duomenų saugumą, vienas iš efektyviausių būdų ir yra rinktis modernias verslo valdymo sistemas, kurios dirba pagal debesų kompiuterijos technologijas ir duomenys yra saugomi serveriuose.

Debesų sistemos užtikrina saugų priėjimą prie įmonės duomenų, o tuo tarpu tampa nebesvarbu iš kurio kompiuterio jungiamasi prie duomenų bazės, nes duomenys pačiuose kompiuteriuose nėra saugomi.

Verslo valdymo sistemos nuoma leidžia keisti licencijų skaičių darbo procese

Pavyzdžiui, pradėjus naudotis internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, reikia įvesti daugybę duomenų apie įmonę. Kad procesas vyktų greičiau, tai atlikti gali keli darbuotojai. Sutvarkius visą reikiamą informaciją, licencijų skaičių galite iškart sumažinti, o staiga išaugus pardavimams ar talpinti reikiamos informacijos srautams – vėl padidinti. Taip ne tik darbus atliksite žymiai greičiau ir operatyviau, tačiau ir sumažinsite galimų klaidų riziką, mat krūvis teks ne vienam darbuotojui, o galės būti padalintas visai komandai.

Internetinės verslo valdymo programos nereikalauja papildomų investicijų

DINETA verslo valdymo sistemų nuomai netaikomi jokie papildomi mokesčiai serveriams, duomenų bazėms ar serverių programinėms įrangoms. Nereikia investuoti į DINETA programų palaikymo infrastruktūrą. DINETA sistemos veikia debesų kompiuterijos principu.

Susisiekite su mumis ir pasikalbėkime apie jūsų lūkesčius ir poreikius verslui: pardavimai@dineta.eu, +370 603 18601.

verslo valdymo programos

Internetinė buhalterinės apskaitos programa | DINETA.web
Internetinė darbo užmokesčio programa | DINETA.DU
Kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) | DINETA.pos
Kasos sistema, pritaikyta savitarnai | DINETA.pos Savitarna
Internetinė atsargų valdymo ir užsakymų programa (tiekimo grandinės valdymo sistema) | DINETA.retail
Internetinė verslo duomenų bazių analitinė programa, BI įrankis | DINETA.analitika
Internetinė ryšių su klientais bei pardavimų proceso automatizavimo sistema | CRM