Straipsniai

Su DINETA internetinėmis sistemomis atostogaukite be rūpesčių

dineta verslo valdymo programosDINETA – programinės įrangos kūrėjai. Kuriame, vystome ir prižiūrime DINETA sistemas. Konsultuojame programų techniniais klausimais, mokome naudotis DINETA sistemomis, kuriame individualius programinės įrangos sprendimus verslams, programėles ir daugelį kitų.

DINETA sistemos tinka mažmeninei prekybai, didmeninei prekybai ir paslaugų sektoriui. Dideliems, vidutinio dydžio ir mažiems verslams.

DINETA programos

Internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) DINETA.pos, kasos programos DINETA.pos savitarna, darbo užmokesčio ir personalo valdymo programa DINETA.DU, tiekimo grandinės valdymo sistema DINETA.retail, verslo analitikos įrankis DINETA.analitika, ataskaitų programėlė DINETA.app, medicinos tyrimų laboratorijų sistema DINETA.lab ir kt.

Kaip mėgautis vasaros saule?

DINETA verslo valdymo programos yra pagrįstos debesų kompiuterijos technologijomis, todėl yra internetinės ir nuomojamos. DINETA programas galite pasiekti iš bet kurio pasaulio krašto, kur yra internetas, tad keliaukite, atostogaukite ir ilsėkitės be jokių rūpesčių.

Internetinės DINETA verslo sistemos yra idealus būdas darbui nuotoliniu būdu. Prisijungimai prie programų per interneto naršyklę. Nemokamas ir neribojamas DINETA klientų aptarnavimas bei konsultavimas darbo dienomis el.paštu ar telefonu. Jums nereikia nieko papildomai įdiegti savo kompiuteryje. Duomenys nuolat atsinaujinantys. Jums tereikia turėti kompiuterį, internetą, prisijungimus prie sistemų ir galite mėgautis vasaros saule dirbdami iš bet kur.

Susidomėjote? Turite klausimų? Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus:
pardavimai@dineta.eu,
+370 603 18601.
Daugiau straipsnių rasite DINETA Naujienose

internetinės verslo valdymo programos | DINETA

Internetinė buhalterinės apskaitos programa | DINETA.web
Internetinė darbo užmokesčio programa | DINETA.DU
Kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) | DINETA.pos
Kasos sistema, pritaikyta savitarnai | DINETA.pos Savitarna
Internetinė atsargų valdymo ir užsakymų programa (tiekimo grandinės valdymo sistema) | DINETA.retail
Internetinė verslo duomenų bazių analitinė programa, BI įrankis | DINETA.analitika
Internetinė ryšių su klientais bei pardavimų proceso automatizavimo sistema | CRM