Straipsniai

1 dalis. TOP 10 priežasčių nulemiančių naudotis internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web

internetine buhalterines apskaitos programaMažam ar besikuriančiam verslui paprastai labai aktualūs yra finansiniai ištekliai ir dažnai klausinėjama, kaip galima juos kuo teisingiau panaudoti ar investuoti, jog atneštų didžiausią naudą ir vertę?

Dažnas verslininkas sutinka, jog pinigų ištekliai retkarčiais tampa itin nepastovūs, dėl to, atliekant įprastas ir kasdienes operacijas, kaip kad išrašyti sąskaitas-faktūras, importuoti banko išrašus, sekti PayPal pavedimus ir kitus įprastus bei rutininius darbus, dažnai imama galvoti apie darbo laiką sutaupančias programas.

Dėl to, pradedama ieškoti programų, automatizuojančių kasdienes operacijas, o ir taupančių įmonės išlaidas. Geriausiai šiuos procesus apdoroja debesų kompiuterija pagrįstos sistemos. Taigi, kokios 10 priežasčių, nulemiančių naudotis internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web?

1. Lengva ir patogu naudotis

Įprastos buhalterinės programos yra diegiamos atskiruose kompiuteriuose, jų licencijos kainuoja daugiau, o ir įdiegiamos tik tuose kompiuteriuose, kuriais naudojasi tik buhalteriai. Be to, tokiam programų įdiegimui reikalinga stipri ir brangi IT infrastruktūra bei asmuo, kuris programą prižiūrės ateityje, dėl to, tai kainuoja žymiai brangiau.

Kai tuo tarpu, internetinė apskaitos programa DINETA.web yra pasiekiama internetu ir prie programos galima prisijungti iš bet kurio kompiuterio ar mobiliojo įrenginio. Tokiu būdu sistema gali naudotis ne tik buhalteriai, bet ir vadovai, vadybininkai ir kiti suinteresuoti įmonės asmenys. Licencijos yra nuomojamos, dėl to jų kiekį visuomet galima reguliuoti darbų procese.

2. Ekonomiškumas

Internetinė buhalterinės apskaitos programa DINETA.web besinaudojantys tikrai pajunta sistemos ekonomiškumą. Debesies apskaita įgalina gauti sistemos atnaujinimus, palaikymą, techninę priežiūrą, atsargines kopijas ir kt. už tą pačią sistemos nuomos kainą.

3. Saugumas

Naudojantis internetine buhalterine programa DINETA.web nereikia rūpintis dėl atsarginių sistemos kopijų. Sistemos duomenys yra saugūs ir bet kuriuo metu galima atstatyti duomenis tam tikra data. Bet kuris internetinės verslo valdymo sistemos gamintojas gali garantuoti, jog sistema yra saugi.

4. Neribojama vieta, laisvė

Naudodami internetinę buhalterinės apskaitos programą DINETA.web galite prisijungti būdami bet kuriame pasaulio kampelyje. Visa kontrolė, žinojimas apie rezultatus išlieka jūsų rankose, jeigu ir nesėdite ofise. Sistema leidžia prisijungti iš bet kurio įrenginio: PC, planšetės ar mobilaus telefono.

5. Mokate už 100 proc. sistemos funkcionalumą

Internetinė buhalterinė programa DINETA.web yra nedaloma į atskirus modulius, dėl to licencija nekainuoja daugiau ar mažiau. Nuomodami sistemą gaunate šimtaprocentinį jos funkcionalumą, dėl to visi apskaitos sistemos atnaujinimai papildomai nekainuoja.

Tęsinys 2 dalyje.