Straipsniai

Kaip DINETA sistemos gali padėti smulkiajam verslui ir karantino metu?

dirbtinis intelektas dineta verslo programosDirbtiniu intelektu bei debesų kompiuterijos technologijomis pagrįstos DINETA sistemos yra pritaikytos dirbti kiekvienam įmonėje: vadovui, vadybininkui, marketingo specialistui, buhalteriui ir kitiems. Sistemos talpina aibę bendrų ir individualių funkcionalumų, kuriais naudojasi skirtingų sričių tos pačios įmonės darbuotojai.

Verslo procesų vieningumas DINETA programų ekosistemoje atneša ne tik didesnę kontrolę, bet tuo pačiu ir efektyvumą, galimybę daryti greitus sprendimus analizuojant duomenis, žinoti ir matyti verslo situaciją "čia ir dabar" bei daugelį kitų.

Internetinės DINETA verslo sistemos yra idealiausias būdas darbui nuotoliniu būdu. Prisijungimai per interneto naršyklę prie šių programų - saugus ir nepertraukiamas veiklos būdas. Nemokamas ir neribojamas DINETA klientų aptarnavimas bei konsultavimas darbo dienomis el.paštu ar telefonu ir viso karantino metu. Jums nereikia nieko papildomai įdiegti savo kompiuteryje.

Išaugus elektroninei prekybai karantino metu, DINETA primena ir siūlo integracijas su el.parduotuvėmis bei papildomus DINETA.pos funkcionalumus. Daugiau apie tai skaitykite --> Prekyba nuotoliniu būdu: el.prekyba ir DINETA POS atidėto kvito funkcionalumas.

Susidomėjote? Turite klausimų? Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus:
pardavimai@dineta.eu,
+370 603 18601

verslo valdymo programos

Internetinė buhalterinės apskaitos programa | DINETA.web
Internetinė darbo užmokesčio programa | DINETA.DU
Kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) | DINETA.pos
Kasos sistema, pritaikyta savitarnai | DINETA.pos Savitarna
Internetinė atsargų valdymo ir užsakymų programa (tiekimo grandinės valdymo sistema) | DINETA.retail
Internetinė verslo duomenų bazių analitinė programa, BI įrankis | DINETA.analitika
Internetinė ryšių su klientais bei pardavimų proceso automatizavimo sistema | CRM

Norėdami susisiekti konsultacijai ar pradėti naudotis DINETA sistemomis atsiųskite mums laišką el. paštu pardavimai@dineta.lt arba skambinkite telefonu +370 603 18601. Išnaudokime karantino laiką pokalbiams ar susitikimams internetu!