Straipsniai

Internetinė apskaitos programa savarankiškai dirbantiems asmenims

apskaitos programa dineta freelancerInternetinė apskaitos programa darbui iš bet kur

Jeigu esate savarankiškai dirbantis asmuo ar mažos įmonės savininkas, apskaitos programų ir jų funkcionalumų gausa bei kainos gali gluminti. Šiuo aspektu verta apgalvoti internetinės apskaitos programas, nes jos veikia debesų kompiuterijos principu, dėl to, tai tampa puikiu pasirinkimu šiuolaikiniam ir mobiliam žmogui, kuris daug keliauja ir nėra priklausomas nuo vienos konkrečios fizinės vietos. Su savimi užtenka turėti kompiuterį (telefoną ar planšetę), internetą ir galite dirbti iš bet kurios pasaulio vietos.

Apskaitos programa DINETA.web - patogi naudotojo sąsaja

Apskaitos programa DINETA.web yra naujos kartos internetinė apskaitos programa, kuri pritaikyta šiuolaikiniam, moderniam ir skubančiam žmogui, tad puikiausiai tinka ir savarankiškai dirbančiam ar „vieno žmogaus įmonei“. Apskaitos programa DINETA.web pasižymi lengvai suprantama ir itin patogia naudotojo sąsaja. Greitai pasiekiami ir matomi sistemos moduliai nereikalaus didelių pastangų įsisavinant sistemą.

Internetinė apskaitos programa DINETA.web - jokių papildomų mokesčių

Neretai kaina tampa lemiamu rodikliu apskaitos programos pasirinkimui, dėl to tai yra itin aktualu smulkiajam verslui ir savarankiškai dirbantiems žmonėms. Internete veikiančių apskaitos programų dabar yra itin nemažas pasirinkimas.

Pasirinkę internetinę apskaitos programą DINETA.web jūs gausite ne tik šimtaprocentinį jos funkcionalumą ir nemokamus atnaujinimus, tačiau ir:

1) neribotą ir papildomai nekainuojantį aptarnavimą: konsultacijas bei pagalbą visomis darbo dienomis, tad būdami bet kurioje pasaulio šalyje turėsite galimybę susisiekti su DINETA Konsultacijų skyriumi ir gauti pagalbą iš karto, kuri jums papildomai nekainuos;
2) įgysite galimybę nemokamai naudotis mobiliąją DINETA.app programėle;
3) nebus jokių papildomų mokesčių serveriams, duomenų bazėms ir serverių programinėms įrangoms;
4) galimybę plėsti sistemos funkcionalumus pagal individualius poreikius bei visas esamas integracijas su kitomis IS sistemomis be jokių papildomų mokesčių.

Visa tai ir dar daugiau Jums gali pasiūlyti DINETA, kad ir kur bebūtumėte, kad ir keliese bedirbtumėte – esame čia tam, jog Jums padėtume!