Straipsniai

Įmonių grupė „Dineta“ - atsakingas verslas ir patikimas partneris

verslo valdymo programa dineta erp vvsInformacijos perkėlimas į debesis tampa mūsų kasdienybe, o technologijos sparčiai keičia ir toliau keis ne tik mūsų įpročius, bet kartu su jais ir verslo procesus bei sprendimus. Šiandieniniame pasaulyje laimi tas verslas, kuris keičiasi ir pritaiko inovatyvius sprendimus verslo procesų valdyme.

Įvairūs tyrimai rodo, jog kasmet daugėja įmonių, investuojančių į debesų kompiuteriją. Įmonė „Dineta“ viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo taikyti IT sprendimus, pagrįstus debesų principu, buhalterinės apskaitos srityje.

Esame programinės įrangos kūrėjai, kurie patys projektuojame, programuojame, diegiame, prižiūrime, apmokome, konsultuojame  bei vystome specializuotas IS bei mobiliąsias programėles, automatizuojančias darbo procesus mažmeninėje prekyboje ir paslaugų sektoriuje. Įmonės "Dineta" siūlomos verslo valdymo programos tinka mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms įmonėms.

Internetinė apskaitos programa DINETA.web ir kompiuterizuotos kasos darbo vietos programa DINETA.pos yra vienas geriausių ir stipriausių IT sprendinių Lietuvos rinkoje.

DINETA geba profesionaliai valdyti ypatingos skubos ir sudėtingumo projektus („Vilniaus degtinė“ projekto pavyzdys). Internetinių DINETA sistemų eksploatavimas gali žymiai palengvinti darbo sąlygas ir padėti konkurencinėje kovoje.

Susiję straipsniai:
Kaip DINETA sistemos padėjo sutvarkyti įmonės "Svaita" vidaus bei plėtros procesus?
Įmonės „Gulbelė“ plėtra su kasos programa DINETA.pos
Kasos programos DINETA POS ir savitarnos funkcionalumų katalogas

Mumis pasitiki ir DINETA sprendimus naudoja prekybos įmonių aljansas "Aibė", mažmeninės prekybos drabužiais tinklas "APRANGA", mažmeninės prekybos parduotuvių tinklai "Gulbelė" bei "Šilas", erotinių prekių parduotuvių tinklas "Aistra", deimantų namai "The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas", mažmeninės knygų prekybos tinklas "VAGA", UAB "Kesko Senukai Lithuania", VšĮ „Užstato sistemos administratorius“, AB "Lietuvos paštas" ir daugelis kitų.

Susidomėjote? Turite klausimų? Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus:
pardavimai@dineta.eu,
+370 603 18601.
Daugiau straipsnių rasite DINETA Naujienose

DINETA įmonių grupę sudaro: UAB DINETA, UAB "Dineta Informacinės Sistemos" ir UAB "Mokas iT".

internetinės verslo valdymo programos | DINETA

Internetinė buhalterinės apskaitos programa | DINETA.web
Internetinė darbo užmokesčio programa | DINETA.DU
Kasos programa (sertifikuota ir Latvijoje) | DINETA.pos
Kasos sistema, pritaikyta savitarnai | DINETA.pos Savitarna
Internetinė atsargų valdymo ir užsakymų programa (tiekimo grandinės valdymo sistema) | DINETA.retail
Internetinė verslo duomenų bazių analitinė programa, BI įrankis | DINETA.analitika
Internetinė ryšių su klientais bei pardavimų proceso automatizavimo sistema | CRM