Straipsniai

Dar funkcionalesnė buhalterinė programa

Buhalterinė programa - kaip išsirinkti?verslo valdymo programos

Žinoma, ne visiems priimtinos naujovės ir pažangūs sprendimai, todėl dalis vartotojų renkasi tradicinius variantus ir naudojasi įprastomis internetinėmis programomis. Tačiau tie, kuriems svarbu neatsilikti nuo nuolat į priekį skubančio pasaulio tikrai turėtų susidomėti UAB DINETA teikiamais pasiūlymais. Vienas iš jų - buhalterinė programa DINETA.web. Tai modernus būdas valdyti finansines savo įmonės operacijas, jas registruoti ir stebėti. Ar bet kada atnaujinti bei papildyti duomenis, pateikti pastabas ir pasiūlymus. Taip pat patogiai kaip ir Jūs prie sistemos gali prisijungti kiekvienas darbuotojas, todėl darbas tampa dar našesnis ir spartesnis. Be abejonės, didžiausias šios programos privalumas - išmanus veikimo principas. DINETA.web veikia tiesiog Jūsų kompiuterio naršyklėje, todėl Jums nereikia rūpintis jokiomis papildomomis priemonėmis ar technine įranga. Be to, įmonė DINETA pati pasirūpina šios buhalterinės programos licencija bei atnaujinimu, taigi, Jums lieka tik naudotis ja be jokių rūpesčių.

Kaip veikia buhalterinė programa Dineta.web?

Bendrovės DINETA siūloma buhalterinė programa veikia debesų kompiuterijos principu. Todėl ja ypač patogu naudotis. Tiems, kurie siekia maksimalaus funkcionalumo - siūloma DINETA.web buhalterinę programą naudoti kartu su DINETA.pos kasos darbo programa. DINETA.pos kasos darbo programa puikiai tinka mažmeninės prekybos atstovams, įvairią produkciją tiekiantiems prekybos centrams, smulkiam verslui. Su šia kasos darbo programa galite atlikti visas reikalingiausias operacijas - įdėti bei išimti pinigus, fiksuoti parduotas bei grąžintas prekes ir kt. Žinoma, taip pat galima gauti visas būtinas fiskalines ataskaitas (tiek periodines, tiek sumines) bei atsiskaityti patogiausiu būdu (grynaisiais, banko kortele ar dovanų kuponu). DINETA.pos yra universalus produktas, kurį nesunku pritaikyti prie kitos įmonėje veikiančios įrangos.

Tarp siūlomų produktų ne tik buhalterinė programa

Buhalterinė programa DINETA.web puikiai tinka fiksuoti finansines įmonės operacijas. Tačiau kas pasirūpins, kad operacijos įvyktų? Tam, kad galėtumėte parduoti produktą, pirmiausiai reikia turėti reikiamą jo kiekį. Dažniausiai dėl to kyla daugiausiai problemų. Kaip tiksliai reguliuoti prekių srautus? Kaip nustatyti, kurios rūšies gaminiai parduodami greičiausiai? Kaip išvengti neparduotų prekių sankaupų? Šie ir kiti klausimai ramybės neduoda daugeliui prekybininkų. Tačiau UAB DINETA jau gali pasiūlyti Jums atsakymą ir veiksmingą sprendimo būdą. Įmonės siūloma užsakymų valdymo sistema DINETA.retail automatiškai sudaro optimalų prekių tiekimo grafiką ir net pati nusiunčia užsakymą klientui. Tai Jums ne tik padeda išvengti nuostolio, kurį galite patirti laiku neužsakę reikiamų prekių ar per daug nepaklausių produktų, tačiau ir palengvina bei pagreitina darbą. Didžiausias DINETA.retail privalumas - tai taip pat internetinė programa, kuri gali būti naudojama su bet kuria buhalterine programa, tačiau geriausią rezultatą pasieksite integravę ją į DINETA.web sistemą.

Dar funkcionalesnė buhalterinė programa

Kad turima DINETA.web buhalterinė programa būtų dar funkcionalesnė - geriausia užsisakyti visą UAB DINETA siūlomą produktų paketą DINETA.ekosistema. Darnus programų veikimas užtikrins sklandų Jūsų veiklos vystimąsi, o patogus valdymas suteiks Jums galimybę dar lengviau atlikti operacijas ir valdyti procesus. Tai ne tik buhalterinė apskaita, finansų stebėjimas ir valdymas, prekių kiekio bei paslaugų fiksavimas, sklandus kasos darbas, įvairios atsiskaitymo galimybės, patikimas pinigų išėmimas ir įdėjimas, tačiau ir nuosekli duomenų bazės priežiūra. Šio paketo dalis DINETA.analitika skirta stambias duomenų bazes tvarkyti ir suteikia Jums galimybę įvairias ataskaitas ruošti dar paprasčiau.