Straipsniai

Ar buhalterinė programa debesyje yra tinkama jūsų verslui?

buhalterine apskaitos programaRinkai augant, verslai vis dažniau pasirenka debesų kompiuterija pagrįstas verslo valdymo sistemas. Vietoj įprastų pasirinkimų, t.y. nusipirkti buhalterinę programą ir ją patiems įsidiegti įmonės kompiuteriuose, verslai dabar dažniau renkasi galimybę būti mobiliems ir buhalterinę programą pasiekti iš bet kur ir įvairius mobilius įrenginius. Tokią galimybę suteikia debesies apskaita, kai prisijungiama per internetą ir galima atlikti visas įprastas operacijas.

Debesies apskaita su buhalterine programa DINETA.web

Daugelis verslų pripažįsta, jog veiklai įsibėgėjus iškyla realus poreikis apskaitą valdyti greitai, lengvai ir patogiai. Buhalterinė apskaitos programa DINETA.web, kuri veikia debesyse, yra centralizuota ir automatzuota sistema. Prie buhalterinės programos DINETA.web gali prisijungti aibė naudotojų, jeigu jie tuo pat metu nedirbs tame pačiame modulyje. DINETA.web autnaujinimai neapkraus jūsų kompiuterio visiškai, nes buhalterinė programa yra laikoma debesyje, dėl to yra saugi, lengvai pasiekiama ir neužima visiškai jokios vietos jūsų kompiuteryje. Visi duomenys yra laikomi serveriuose, kur informacija yra užkoduota bei saugiai laikoma.

Mokėkite tik už tiek buhalterinės apskaitos programos licencijų, kiek ja naudojotės tuo mėnesiu

Buhalterinės programos DINETA.web licencijų nuoma yra itin paprasta. Galite bet kuriuo darbo proceso metu didinti arba mažinti jų skaičių. Mokėsite tik už tiek, kiek naudositės einamuoju mėnesiu. Buhalterinės programos DINETA.web mėnesio licencijos nuoma yra tik 32 Eur. Į kainą įskaičiuota licencija, duomenų palaikymo serveriuose paslauga, sistemos 100 proc. funkcionalumas (nedaloma į atskirus modulius), sistemos atnaujinimai bei neribota pagalba techniniais buhalterinės programos DINETA.web klausimais telefonu arba el.paštu.

Internetinis DINETA.web buhalteris

Buhalterinės apskaitos programa DINETA.web, be abejonės, yra itin geras įrankis buhalteriams, kuris labai palengvina tvarkant įmonių apskaitą bei buhalterinius įrašus ar operacijas. Naudodamiesi internetine buhalterinės apskaitos programa DINETA.web verslai turi galimybę įdarbinti buhalterį ar apskaitos įmonę iš bet kurio regiono, miesto ar, netgi, šalies. Kadangi prisijungti prie sistemos galima internetu, tad fizinė įmonės vieta nebeturi didelės reikšmės įdarbinant darbuotojus, kurie naudosis apskaitos programa DINETA.web.