Naujienos

"Sąsaja su i.MAS" programa jau veikia DINETA.web

apskaitos programaPranešame, kad jau galite naudotis „Sąsaja su i.MAS“ programa. Programa „Sąsaja su i.MAS“ yra aktyvuojama klientams, kurie užsakė šią programą. „Sąsaja su i.MAS“ programos užsakymo formą galite užpildyti ČIA.

Instrukciją, kaip naudotis šia programa rasite DINETA tinklalapyje. Detali video pamoka, aiškinanti kaip sukurti krovinio važtaraštį DINETA.web programoje ir importuoti xml failą i.MAS VMI sistemoje, pateikiama DINETA Youtube kanale. Instrukcijas .pdf formatu galite rasti www.dineta.eu mokomosios medžiagos skiltyje.

Papildomai atkreipiame dėmesį dėl PVM (VMI) kodo naudojimo DINETA.web programoje. DINETA.web programoje įkeltas PVM (VMI) kodas, nes taip reikalauja VMI. Kad galėtumėte taisyti PVM, turite ties PVM (VMI) pasirinkite Jums tinkamą klasifikatorių ir tuomet programa pateiks tinkamą PVM procentą.

PVM galite taisyti prikimuose arba pardavimuose. Be to, jeigu prie PVM procentų nurodysite klasifikatorių, tuomet taisyti klasifikatoriaus rankiniu būdu visai nebereikės, o jį programa rodys pagal nutylėjimą.