Naujienos

TOP 5 priežastys dėl ko verta rinktis DINETA programas

verslo valdymo programosVerslo valdymo sistemos yra skirtos kompiuterizuoti įmonės valdymą, kurios sugeba integruotis į kiekvieną verslo darbo procesą. Pasitelkus naujausias technologijas galima palengvinti ne tik įmonės apskaitos vedimą, tačiau ir efektyviai išnaudoti visus resursus, suvaldyti ryšius su klientais, optimizuoti atsargų valdymą ir užtikrinti efektyvų tiekimo grandinės valdymą. Taip pat užtikrinant bet kokias integracijas su jau naudojamomis įvairiomis informacinėmis sistemomis.

DINETA.ekosistemaverslo valdymo sistema, susidedanti iš kelių pagrindinių programų (DINETA.web, DINETA.pos, DINETA.retail, DINETA.analitika), kurios yra reikalingos mažmeninei, didmeninei ar paslaugas teikiančiai įmonei. Kodėl verta rinktis?

1. Patogi internetinė buhalterinė programa – DINETA.web

DINETA.web yra internetinė buhalterinė programa, kuri pasiekiama bet kada ir iš bet kur, nes veikia debesų kompiuterijos (angl. cloud hosting) principu. Dėl to nereikia investuoti į brangią programą, kuri reikalauja daug aptarnavimo bei priežiūros reikalaujančios infrastruktūros. DINETA suteikia galimybę nesirūpinti programos priežiūra, o naudotis sistema lengvai ir patogiai.

  • Buhalterinė programa pasiekiama iš bet kurio pasaulio krašto

Internetas – viskas ko jums reikia, todėl buhalterį ar apskaitos įmonę galite rinktis iš bet kurio pasaulio kampelio. Kadangi DINETA.web yra internetinė buhalterinės apskaitos programa, dėl to duomenis gali matyti ne tik buhalteris, bet ir įmonės vadybininkai bei vadovai, kuriems yra suteikiami prisijungimai prie programos. Visi duomenys yra matomi realiuoju laiku.

  • Buhalterinės programos licencijų nuoma

Buhalterinės programos licencijos yra ne parduodamos, o nuomojamos. Tai ypač patrauklu mažoms įmonėms. Programos diegimo metu, kai darbas lėtesnis, kai reikia suvesti daug informacijos, galima eksploatuoti kelias licencijas, o susitvarkius informaciją, galima optimizuoti ir licencijų skaičių.

2. Kompiuterizuota kasos darbo vieta – DINETA.pos

DINETA.pos – tai kasos programa, kurią jau naudoja knygynai, prekybos centrai bei kitos mažmeninės prekybos įmonės. Programa yra lengvai suderinama su įvairiomis elektroninėmis svarstyklėmis, barkodų skaitytuvais ir fiskaliniais blokais.

DINETA.pos yra pilnavertė kasos darbo programa, kuri atlieka visas standartines operacijas bei turi papildomas funkcijas, kurios leidžia efektyviau dirbti kasos darbuotojui aptarnaujant pirkėjus.

3. Automatizuota sandėlio atsargų valdymo ir užsakymų programa – DINETA.retail

DINETA.retail – tai centralizuotų užsakymų ir atsargų optimizavimo, valdymo, verslo analizės, el. paštu siunčiamų ataskaitų ir kitų mažmeninės prekybos procesų automatizavimo sistema, veikianti interneto naršyklėje.

Programa automatiškai generuoja užsakymus tiekėjams pagal sudarytą asortimentą, tad tai labai patogu ir mažina laiko resursus. Tokį, automatiškai sudarytą, užsakymą visada galima peržiūrėti ir koreguoti.

DINETA.retail – tai tokia programa, kuri leidžia įvertinti atsargų valdymo efektyvumą. Ji apskaičiuos prekių apyvartumą, perteklinių prekių apimtį, prekių išpardavimus ir kt. Sandėlio programa taip pat turi platų ataskaitų pasirinkimą, kurios yra reguliariai siunčiamos programos naudotojams.

4. Efektyvus verslo analitikos įrankis – DINETA.analitika

Norėdami suvaldyti informacijos srautus, susisteminti žinias apie vykdomus darbo procesus, visuomet naudinga turėti įrankį, kuris sugebėtų aprėpti didelį kiekį informacijos bei ją pateikti naudotojui paprasčiausiu būdu. DINETA.analitika sugeba efektyviai analizuoti, kaupti ir sisteminti duomenis.

5. Greitas klientų aptarnavimas – pagalba el. laiškais ir telefonu

DINETA suteikia galimybę dalyvauti mokymuose, tad kiekvieną programų subtilybę galite sužinoti greitai ir lengvai, tiesiogiai pateikdami įvairius klausimus. Taip pat įmonėje veikia konsultacijų skyrius, kurio darbuotojai teikia pagalbą programų eksploatacijos klausimais kiekvieną darbo dieną el. paštu ir telefonu. Kiekvienas jūsų klausimas bus išgirstas ir išspręstas.