Naujienos

DINETA sistemų algoritmai valdys užsakymus 700 pašto skyrių visoje Lietuvoje

buhalterines programosDINETA baigė diegti naujas sistemas „Lietuvos pašte“. Tokią galimybę „Dineta“ įmonių grupė laimėjo atvirame AB „Lietuvos paštas“ organizuotame konkurse, kur būtent DINETA pasiūlytos idėjos ir programos buvo pripažintos geriausiomis. Todėl, nuo šiol, DINETA.retail ir DINETA.analitika sistemų algoritmai valdys automatinius užsakymus 700 pašto skyrių, išsibarsčiusių visoje Lietuvoje. Taip bus stengiamasi pasiekti didžiausią veiklos efektyvumą vienoje stambiausių Lietuvos įmonių.

DINETA įmonių sukurti dirbtinio intelekto (DI) sprendimai jau veikia eilėje prekybos tinklų Lietuvoje bei Latvijoje. Įdiegus DINETA DI sprendimus panaikinamas žmogiškasis veiksnys, kaip antai - naudojantis programomis darbuotojams nereikia atlikti daugybės kasdienių operacijų sisteminant, analizuojant duomenis, priimant sprendimus, juos iškomunikuojant ir siunčiant užsakymus - visa tai atlieka DINETA programos. Taip sutaupoma labai daug darbuotojų darbo valandų, pasiekiamas neabejotinai didesnis veiklos efektyvumas, sukuriama išliekamoji vertė, informacija, kurią galima toliau apdoroti, analizuoti ir efektyvinti; darbuotojo pakeičiamumas, kvalifikacija tampa ne tokie aktualūs, o tai labai svarbu vadovams, nes šiandieninėje darbo rinkoje ypatingai sunku rasti ir išlaikyti aukštos kvalifikacijos pardavimų darbuotojų. Ypač tai aktualu prekybos tinklams, išsibarsčiusiems po miestelius ir kaimus.

Nuolat ir tikslingai dirbdama, vystydama bei tobulindama siūlomas sistemas, pritaikydama jas individualiam kiekvieno verslo naudojimui, vienydama savo sričių specialistus, „Dineta“ įmonių grupė sparčiai išaugo. Viešo konkurso „Prekių likučių/atsargų valdymo sistemos nuomos pirkimas“ Lietuvoje laimėjimas – tai dar vienas svarbus „Dineta“ įmonių grupės pripažinimas.